O nas


Dom Sushi powstał z pasji do kultury. Kultury życia, której nieodłącznym elementem jest dobre jedzenie.
Jedzenie pełne smaku, zaskakujące i piękne.

Wszystkie te elementy perfekcyjnie łączy kuchnia japońska. Styl wnętrza każdego Domu Sushi nawiązuje do nowoczesnego, minimalistycznego wzornictwa, które dzięki zastosowaniu jasnego drewna, wody i orientalnych malowideł tworzy miejsce przytulne i ciepłe.

Każda z restauracji Dom Sushi jest inna.

Każda ma swoich stałych i wiernych Gości, którzy lubią jadać właśnie tu, przy wysokim drewnianym barze kaitenzushi.

Mistrzowie Domu Sushi przeszli twardą szkołę wymagających nauczycieli sztuki kulinarnej. Najlepsi są pasjonatami i autorytetami dla młodszego pokolenia – zdobytą wiedzę dodatkowo wzbogacili o świeże podejście do łączenia smaków i kreatywne, wręcz artystyczne interpretacje Kaiseki czyli japońskiej ‘haute cuisine.’

Przy „pływającym barze” Domu Sushi spotkasz najróżniejsze osobowości. Ta mieszanka zainteresowań, profesji, stylów, kultur i… pokoleń najlepiej oddaje klimat miejsca, w którym chcemy Cię przywitać – bo „Nie ma jak w Domu” – i tak już zostanie.

Szefowie barów

Poznajmy się lepiej
Lucjan Szulc
Szef baru, Dom Sushi Gdańsk

Nasz gdański mistrz smaku, Lucjan, regularnie i konsekwentnie zaskakuje kreatywnością, niebanalnymi połączeniami składników, kolorów i perfekcyjną prezentacją sushi. Goście uwielbiają go za to, że potrafi słuchać i odgadywać ich potrzeby, dzięki czemu niezależnie czy są u nas po raz pierwszy, czy też regularnie odwiedzają Dom Sushi, Lucjan praktycznie zawsze trafia w ich gusta.

Mateusz Bieliński
Szef baru, Dom Sushi Toruń

Mateusz nieustannie budzi serdeczny uśmiech na twarzy odwiedzających. Uwielbiany nie tylko ze względu na kreatywność i smaczne sushi, ale także za pozytywne usposobienie, które sprawia, że dzień staje się piękniejszy. Chyba wszyscy możemy potwierdzić, że spędzanie czasu w towarzystwie Mateusza jest czystą przyjemnością, a jego specjalności zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.

Petro Gudzovatyi
Szef baru, Dom Sushi Gdańsk

Peter codziennie upewnia się, że wszyscy Goście gdańskiej restauracji wychodzą od nas usatysfakcjonowani. Według niego praca Sushi Mastera polega nie tylko na tworzeniu nowych ciekawych kompozycji, ale przede wszystkim na wsłuchiwaniu się w oczekiwania Gości, zrozumieniu jakie smaki lubią i za czym nie przepadają, a następnie przyrządzeniu sushi dokładnie na miarę ich potrzeb.