MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ MIĘDZY INNYMI WSPÓŁPRACOWAĆ Z:
 • CATERING SUSHI

  Specjalizujemy się w organizacji cateringu na różnego rodzaju imprezy (przyjęcia, gale, eventy, konferencje). Dajemy Państwu możliwość delektowania się smakiem sushi niezależnie od rodzaju i formy przyjęcia.

   

  Dowiedz się więcej...

 • POKAZ SUSHI

  To najbardziej popularna wśród firm forma spędzenia czasu przy lekkim posiłku. Jest imprezą pośrednią między CATERINGIEM, a KURSEM SUSHI.

   

   

  Dowiedz się więcej...

   

 • KURS SUSHI

  KURS SUSHI to wspaniała przygoda, która wprowadzi Państwa w tajniki  japońskich rytuałów kulinarnych.

   

  Dowiedz się więcej...

 • NAKED BODY SUSHI

  naked body sushi
  W Japonii jest sztuką. W Los Angeles, Nowym Yorku i San Francisco króluje na najbardziej wystawnych przyjęciach. Nyotaimori (ang. body sushi) - czyli sushi podawane bezpośrednio na ciele nagiej kobiety - szokuje i prowokuje.

   

  Dowiedz się więcej...

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na wybraną formę imprezy zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą poniższego formularza:
Nazwa firmy * Ilość osób *
Osoba kontaktowa
Imię * Nazwisko *
E-mail* Telefon *
Planowany budżet * Planowany termin imprezy *
Miejsce imprezy * Rodzaj imprezy *


Uwagi:

W CELU POZNANIA SZCZEGÓŁOWEJ OFERTY ORAZ INFORMACJI NA TEMAT KAŻDEJ Z PROPONOWANYCH FORM IMPREZY PROSIMY O KONTAKT Z PR MANAGEREM SIECI RESTAURACJI JAPOŃSKICH DOM SUSHI:


E-mail: vip [at] domsushi.pl

 

 

Szanowni Państwo,
wypełniając formularz zgłoszeniowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Domu Sushi (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.