NIEKTÓRE Z NASZYCH AKCJI:

Nasza historia

WITAJ W DOMU
Dom Sushi powstał z pasji do kultury. Kultury życia, której nieodłącznym elementem jest dobre jedzenie. Jedzenie pełne smaku, zaskakujące i piękne.

Wszystkie te elementy perfekcyjnie łączy kuchnia japońska wraz z sushi - światowym fenomenem niemającym substytutu.

Styl wnętrza każdego Domu Sushi nawiązuje do nowoczesnego, minimalistycznego wzornictwa, które dzięki zastosowaniu jasnego drewna, wody i orientalnych malowideł tworzy miejsce przytulne i ciepłe. Każda z trzech restauracji sieci Dom Sushi jest inna.

Każda ma swoich stałych i wiernych Gości, którzy lubią jadać właśnie tu, przy wysokim drewnianym barze kaitenzushi.

 

CZAS BUDOWANIA

Pełni pasji, doświadczenia i głodni przygody „zbudowaliśmy” pierwszy Dom Sushi.

Koncept restauracji z drewnianym barem, małymi drewnianymi łódeczkami, na których płyną smakowite kawałki sushi był podstawą naszego planu. Tylko w ten sposób, bez żadnych kompromisów, chcieliśmy przybliżać kulinarną Japonię.

Odpowiednie miejsce na pierwszy Dom znaleźliśmy w… Toruniu. Wybór nie był przypadkowy. Duża ilość Japończyków (do dziś najbardziej wiarygodni, surowi i sprawiedliwi krytycy naszego smaku) oraz urok toruńskiej Starówki wyznaczyły miejsce, w którym rozpoczęła się nasza podróż w poszukiwaniu ideału.

Niecały rok później zamarzył nam się „największy Dom” w Polsce. Tak powstał Dom Sushi na popularnym deptaku Monte Cassino w Sopocie – do dziś największy w naszym kraju bar kaitenzushi z pływającymi łódeczkami. Czas mija, a my dalej dzierżymy tytuł.

Morze pokochało Dom Sushi, a Goście z Gdańska stwierdzili, że jeden Dom w Trójmieście to zdecydowanie za mało. W 2009 roku „otworzyliśmy się” więc na Wolne Miasto. Wybór padł na miejsce, którego sama nazwa, aż prosiła się o naszą obecność: Targ Rybny. Spokojny nurt rzeki Motławy wydawał się wręcz idealnym towarzystwem dla naszych łódeczek sushi.
I tak też zostało. Prawdziwe sushi przypłynęło do Gdańska!

 

PRZEKROCZ PRÓG

Klimat każdego miejsca tworzą ludzie.

Troska, Perfekcja i Zaskoczenie – tego możesz spodziewać się podczas każdej wizyty w Domu Sushi. Doświadczysz jeszcze jednego – Smaku – o którym nie będziesz mógł na długo zapomnieć.

Mistrzowie Domu Sushi przeszli twardą szkołę wymagających nauczycieli sztuki kulinarnej. Najlepsi są pasjonatami i autorytetami dla młodszego pokolenia - zdobytą wiedzę dodatkowo wzbogacili o świeże podejście do łączenia smaków i kreatywne, wręcz artystyczne interpretacje Kaiseki czyli japońskiej haute cuisine.

Każdy Mistrz ma inny temperament, każdy inaczej traktuje podejście do sushi – wszyscy tak samo witają Gości. Głośno, radośnie i z szacunkiem. Tak zaczyna się nasze spotkanie. Spotkanie, podczas którego wydarzy się tyle, na ile nam pozwolisz, a Smak… nie ma granic.

Nie przez przypadek sushi serwowane w sieci Dom Sushi uważane jest za jedno z najlepszych w Polsce, a jak się okazuje nie tylko w Polsce - czego najlepszym wyrazem są reakcje i opinie licznych przybyszów
z najróżniejszych stron świata, którzy na swojej drodze odnaleźli nasz Dom.

Przy „pływającym barze” Domu Sushi spotkasz najróżniejsze osobowości. Ta mieszanka zainteresowań, profesji, stylów, kultur
i... pokoleń najlepiej oddaje klimat miejsca, w którym chcemy Cię przywitać - bo „Nie ma jak w Domu” – i tak już zostanie.

 

 

 

3 urodziny Domu Sushi
4-urodziny Domu Sushi Torun
Baltic Days Pokaz Sushi
Otwarcie Domu Sushi w Gdansku
Sushi dla BMW
Sushi dla dzieci
Sushi on Board
VIVA w Domu Sushi
miękkich i przytulnych Świąt
sylwester