MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ MIĘDZY INNYMI WSPÓŁPRACOWAĆ Z:

Kurs Sushi

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Regulaminem.

 

Płatności elektroniczne obsługuje Dotpay.

Płatności Dotpay.pl

Rodzaj:
Ilość zaproszeń:
Dla kogo:
Miejsce:
Dane zamawiającego
Imię i nazwisko:
e-mail:
Telefon:

 

KURS  SUSHI to wspaniała przygoda, która wprowadzi Państwa w tajniki  japońskich rytuałów kulinarnych. Kurs może też okazać się doskonałym prezentem dla pasjonatów kuchni poszukujących nowych wyzwań.

Pod czujnym okiem Mistrza Domu Sushi uczestnicy szkolenia poznają wielowiekową historię kaiseki,  charakterystyczne japońskie  słownictwo, dowiedzą się jak  przygotowuje się  różnorodne formy sushi. Oprócz wspaniałej zabawy będą mogli Państwo spróbować tradycyjnej zupy miso, delektować się tradycyjnie  parzoną  zieloną  herbatą.  Wszystko to w przyjaznej, kameralnej atmosferze przy naszym barze kaitenzushi.

Głównym celem kursu jest praktyka, nauczenie Państwa jak własnoręcznie przygotować wspaniałe sushi w domu.  Każdy uczestnik nauczy się jak dokonać prawidłowego filetowania i krojenia ryb, pozna wszystkie niezbędne składniki do przygotowania sushi oraz jego rodzaje od prostych nigiri i hosomaków do bardziej skomplikowanych uramaki, futo maki, date maki, gunkan maki, temaki.

Kurs sushi kończy się ucztą, w czasie której uczestnicy delektują się przygotowanymi przez siebie specjałami.  Na zakończenie każdy nowy adept kuchni japońskiej otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

 

Cena kursu  - 250 zł

 

Zajęcia organizowane są regularnie w Domu Sushi w Gdańsku i Toruniu w niewielkich grupach 5 - 8 osobowych w dogodnych godzinach weekendowych.

 

JAK KUPIĆ?

Zapraszamy do zakupu zaproszenia na kurs sushi poprzez wypełnienie poniższego formularza. Po dokonaniu płatności internetowej za pomocą Dotpay, prześlemy zaproszenie w formie PDF. Zaproszenie na kurs ważne jest przez okres trzech miesięcy. W sprawie rezerwacji konkretnego terminu, prosimy o kontakt: annau [at] domsushi.pl.